Akademik Eser Yarışma Çağrısı

GÜVENLİ TRAFİK AKADEMİK ESER YARIŞMA ÇAĞRISI
Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği

“LASİD” Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği olarak kurulduğumuz günden bu yana trafikte güvenliği önemsiyor ve bu alanda pek çok çalışmalar yapıyoruz.

2019 yılında ise bir “Akademik Eser Yarışması” ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yarışmamız ile bize ulaşanlar arasından belirleyeceğimiz 10 çalışmanın da yer alacağı “Güvenli Trafik” başlıklı bir kitap basımını gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Böyle hayati bir konuda geniş kapsamlı yazılı bir kaynak oluşturabilmek için siz değerli akademisyenlerimizin görüş, araştırma ve yorumlarını içeren yazılı çalışmalarınız ile katılımınızı beklemekteyiz.

Yarışmamıza katılmak için web sitemizde belirtilen konu başlıkları, katılım koşulları ve yazım kurallarına uygun olarak hazırlayacağınız çalışmalarınızı en geç 30 Haziran 2019 tarihine kadar info@lasid.org.tr adresine göndermenizi önemle rica ederiz.

Yarışmamıza katılanlar arasından 10 çalışma Değerlendirme Kurulumuz tarafından belirlenecek ve kitabımızda yer almaya hak kazanan çalışmaların sahipleri ödüllendirileceklerdir.

Kitabımız basıldıktan sonra kamuoyuna duyurulacak ve konu ile ilgili kamu ve özel sektör kuruluşlarının üst düzey makamlarına dağıtımı tarafımızca gerçekleştirilecektir.